O nas

WSPÓŁPRACA
Decydując się na współpracę z naszym biurem mogą być Państwo pewni, iż Biuro Nieruchomości On My Own tworzą ludzie z pasją, doświadczeniem oraz zaangażowaniem w swoją pracę.

KIERUJEMY SIĘ ZASADĄ:
NA PIERWSZYM MIEJSCU STAWIAMY INTERES I BEZPIECZEŃSTWO KLIENTA.

Naszym celem nie jest podpisywanie umów aby podnieść biurowe statystyki. Nie jest nim także “wrzucenie” dziesiątek ofert i czekanie na uśmiech losu.Naszym celem jest przede wszystkim profesjonalne przeprowadzenie transakcji krok po kroku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realne oszacowanie wartości Państwa Nieruchomości a co za tym idzie skuteczna sprzedaż jak i wynajem.

PRACUJEMY TYLKO NA ZASADZIE WYŁĄCZNOŚCI

Współpraca z klientem opiera się zawsze na wyłącznej reprezentacji. Dlaczego tak twardo stawiamy sprawę? To proste – tylko dzięki takiej formie możemy realizować naszą główną zasadę, czyli dbać o interes klienta. Wynagrodzenie obejmuje konkretne świadczenia wymagające nakładów finansowych, zaangażowania oraz wiedzy. Nie może być więc uzależnione od przypadku.
Dzięki wyłączności możemy jasno i otwarcie komunikować się z rynkiem oraz w pełni korzystać z możliwości marketingowych.
Współpraca na zasadzie wyłączności to również bezpieczeństwo i klarowność współpracy. Decydując się na taki rodzaj współpracy klient sprzedający otrzymuje pełne zaangażowanie agenta i jasny przekaz na jakim etapie sprzedażowym jest Jego Nieruchomość.
Dzięki pozyskiwaniu Nieruchomości na wyłączność klient kupujący otrzymuję szereg informacji o Nieruchomości, którą jest zainteresowany, możliwość przeanalizowania za i przeciw w podjęciu tak ważnej decyzji jaką jest niejednokrotnie zakup swojego pierwszego „M” bez pośpiechu i nacisku.